Op zondag 17 maart trekt de carnavalstoet voor de 41ste keer door de straten van Asse. De stoet vertrekt om 14u30 op de Boekfosparking en wordt naar goede gewoonte voorafgegaan door een publiciteitskaravaan. Het einde is voorzien om 18u.
De praalwagens volgen volgend traject:
Parklaan – Boekfos – Weverstraat – Gemeenteplein – Steenweg – Kalkoven – G. Kurthstraat – Koensborre – Nieuwstraat – Muurveld – Bloklaan – Sint Martinusstraat – Kerkplein – Kerkstraat – Markt.
De jurering gebeurt ter hoogte van de Markt.
Na de stoet volgt de Assekoekenworp op de Markt.
Voor het vlot verloop van de stoet gelden op 17 maart volgende verkeersmaatregelen:
-
Parkeerverbod:
Parkeerverbod in de straten langs het parcours, op de Boekfosparking en in de omleidingswegen vanaf 11.00 uur.
-
Verkeersvrije straten:
-
Uiterlijk om 14.15 uur zijn alle straten van het parcours en de straten die er toegang tot geven afgesloten voor alle verkeer tot het einde van de stoet.
-
Vanaf 14.15 uur tot het einde van de stoet worden de parkings Gildenhof, Nieuwstraat, Koensborre, Kerkplein en Boekfos afgesloten.
-
Omleidingen:
Aalst - Brussel
Via Neerheide - Varent - Kespier - Heedstraat – Edingsesteenweg
Via Gentsesteenweg - Dendermondsesteenweg - Kelestraat - Prieelstraat - Mollestraat - Tuinwijk - Gasthuisstraat - Huinegem - Ring N9k - N9
Ternat – Asse/Brussel
N285 – Witteramsdal – Pastinaken – Potaarde – Bergestraat –
P. Ascanusstraat – N9
Brussel – Dendermonde / Aalst
N9 – Ring N9k – Huinegem – Gasthuisstraat – Tuinwijk – Bremt – Marlier –Mollestraat – Prieelstraat – Oude Dendermondsebaan – N47 (links Aalst en rechts Dendermonde)
Dendermonde - Brussel
N47 – Kelestraat – Prieelstraat – Mollestraat – Tuinwijk – Gasthuisstraat –Huinegem – Ring N9k – N9
Asse – Ternat
Wegomlegging Brussel - Aalst tot aan het kruispunt N9 - N47 - vervolgens via de N9 - Neerheide - Varent - Kespier - Heedstraat - N285
Doorgaand verkeer Huinegem – Asse
Huinegem - Gasthuisstraat - Tuinwijk - Bremt - Marlier - Mollestraat - Prieelstraat - Oude Dendermondsebaan
-
Tijdelijk eenrichtingsverkeer vanaf 13.30 uur:
-
Tuinwijk – Bremt – Marlier vanaf Gasthuisstraat tot Mollestraat in de richting Mollestraat;
-
Mollestraat vanaf kruispunt Mollestraat / Mollestraat tot kruispunt met Tuinwijk in de richting Tuinwijk;
-
Kelestraat vanaf N47 tot kruispunt Prieelstraat in de richting van Prieelstraat.
-
Witteramsdal vanaf Nieuwstraat tot huisnummer 62 in de richting Pastinakenstraat.