Medewerkers

De redactie van Persinfo

Freddy Kempeneer

Zaakvoerder / Journalist
  • Freddy@persinfo.org
  • 0478 30 34 41

Joost Van Liefferinge

Journalist
  • Joost@persinfo.org
  • 0475 68 00 03

Aaron De Coninck

Losse medewerker
  • Deconinckaaron@hotmail.be
  • 0476 53 19 00

Jan Avau

Journalist - Gooik - Pepingen
  • jan.avau1@telenet.be
  • 0496 59 50 69

Erwin Vranckx

Weerman
  • erwin.vranckx@telenet.be
  • 0477-90.74.25

Joris Dewolf

Weerman
  • jorisdewolf2@hotmail.com

Jan Demol

Fotograaf
  • jean-marie.demol@telenet.be
  • 0497-16.18.00

Luc De Man

Reclame - adviseur
  • luc.de.man63@gmail.com
  • 0475 - 84.80.49

Jos Huwaert

Journalist
  • jos.huwaert58@gmail.com
  • GSM: 0474-71.90.59

Emma Schandevyl

Stagiaire Journalist
  • emma.schandevyl@student.ehb.be
  • 0471-46 24 83

Arno Van Laethem

Stagiair Journalist
  • arno.van.laethem@student.ehb.be
  • 0479 36 28 12

Marc Van Liefferinge

Fotograaf
  • marcusvanliefferinge@gmail.com
  • 0476 90 21 67

Stage lopen bij Persinfo?

Persinfo is gekend als één van de meest geschikte en polyvalente stageplaatsen voor stagiairs in de opleiding journalistiek. 

Al jaren kunnen stagiairs er een brede ervaring opdoen in de meest uitgebreide journalistieke disciplines.

Er zijn ook uitdagingen in de richtingen marketing en kantoor.

Ik wil stage lopen!

Adverteren op persinfo

Meer klanten aantrekken, een nieuw product promoten, een opendeurdag aankondigen, acties lanceren, een moeilijk vindbaar personeelslid aanwerven, een overlijdensbericht aankondigen. Met persinfo.org bereik je meer dan je verwacht.

Ik wil adverteren!

Nieuws melden Adverteren op Persinfo?