Medewerkers

De redactie van Persinfo

Freddy Kempeneer

Zaakvoerder / Journalist
  • Freddy@persinfo.org
  • 0478 30 34 41

Joost Van Liefferinge

Journalist
  • Joost@persinfo.org
  • 0475 68 00 03

Chris Verhaeghe

Journalist
  • Chris@persinfo.org
  • 0473 59 28 49

Aaron De Coninck

Losse medewerker
  • Deconinckaaron@hotmail.be
  • 0476 53 19 00

Kris Philips

Losse medewerker / Fotograaf
  • philips.kris@hotmail.com

Timo Collier

Losse medewerker / Fotograaf
  • collierphotography@outlook.com

Jan Avau

Journalist
  • jan.avau1@telenet.be
  • 0496 59 50 69

Wim Rampelberg

Journalist
  • photoreport.wim@skynet.be
  • 0478-95.40.59

Erwin Vranckx

Weerman
  • erwin.vranckx@telenet.be
  • 0477-90.74.25

Kevin Brinaru

Journalist
  • 04787 921 190

Brian De Geest

Journalist fotograaf
  • 0468 213 020

Stage lopen bij Persinfo?

Persinfo is gekend als één van de meest geschikte en polyvalente stageplaatsen voor stagiairs in de opleiding journalistiek. 

Al jaren kunnen stagiairs er een brede ervaring opdoen in de meest uitgebreide journalistieke disciplines.

Er zijn ook uitdagingen in de richtingen marketing en kantoor.

Ik wil stage lopen!

Adverteren op persinfo

Meer klanten aantrekken, een nieuw product promoten, een opendeurdag aankondigen, acties lanceren, een moeilijk vindbaar personeelslid aanwerven, een overlijdensbericht aankondigen. Met persinfo.org bereik je meer dan je verwacht.

Ik wil adverteren!

Nieuws melden Adverteren op Persinfo?